Skip to main content

Jeśli jeszcze nie masz karty Visa wydanej przez Grupę BPS, jak najszybciej zawnioskuj o nią, aby nie przegapić okazji na atrakcyjne nagrody. Zobacz jakie to proste!

Proste zasady:

  • Jeżeli jesteś posiadaczem karty Visa wydanej przez Grupę BPS wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie loterii: www.visa.pl/campaign/loteria-BPS
  • Jeżeli nie masz jeszcze karty Visa - zawnioskuj o nią w banku

Nagrody:

 

Do wygrania ponad 1000 nagród:

  • Nagrody tygodniowe: karty podarunkowe Allegro o wartości 50 zł
  • Nagrody miesięczne:  żelazko z generatorem pary Philips, robot planetarny Bosch, iRobot Roomba I5+, ekspres do kawy De’Longhi, Xbox Series X, karta podarunkowa Allegro o wartości 100,00 zł
  • Nagroda główna: samochód osobowy Kia Rio


Zobacz Regulamin loterii <<pobierz plik>>

Zobacz jak grać o nagrody:

njqwedqynyfjcm9w1_z

Zarejestruj się WYPEŁNIJ FORMULARZ Po zakończeniu rejestracji w loterii, Twoje płatności kartą Visa staną się losami.

njqwedqynyfjcm9w2_z

Płać jak najczęściej kartą Visa wydaną przez Bank z Grupy BPS. Im więcej transakcji dokonasz, tym większe masz szanse na wygraną.

njqwedqynyfjcm9w3_z

Graj o nagrody W loterii możesz wygrać samochód, sprzęt AGD oraz karty podarunkowe. Do wygrania jest ponad 1000 nagród.
 

 
b

Płać zarejestrowaną kartą Visa mobilnie lub w internecie, ponieważ takie transakcje to podwójny los w losowaniu nagrody głównej i miesięcznej. 

a

Dodając w formularzu ID Doradcy, zyskujesz dodatkowy los w losowaniu nagrody głównej!

Nie masz jeszcze konta z kartą Visa?

Otwórz konto w Banku Spółdzielczym w Chmielniku, dobierz do niego kartę debetową Visa i płać nią jak najczęściej. Im więcej transakcji dokonasz, tym większe masz szanse na wygraną w loterii „Jeden krok do wygrywania”. W puli nagród samochód oraz ponad 1000 innych nagród!

Okres przyjmowania zgłoszeń i dokonywania transakcji: 4.09 – 28.01.2024 r. Szczegóły i regulamin dostępne na stronie visa.pl. Organizator loterii promocyjnej: Unique One sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Znajdziesz nas też tutaj